Vítěz hlasování o logo a návrhy oblečení s výšivkami a potiskem

07.10.2016 11:52

Vážení kolegové a kolegině

 

Dne 24. září bylo ukončeno hlasování, abychom si vybrali logo, které budeme používat. Po zpracování kdy jsme k vybranému logu doplnili text podle návrhu loga Sabiny Kocmanové vám představujeme vítězné logo.

Vítězí logo č. 6 s celkovým počtem 10 bodů. Na druhém místě logo č. 9 s celkovým počtem 9 bodů a na třetím místě logo č. 8 s celkovým počtem 8 bodů.

 

Zde předkládáme návrh pro případné oblečení a jeho vzhled:

Záda  zůstanou  v navrhovaném formátu. Na levou hruď je možné kombinovat logo společenstva, nechat si vyšít vlastní logo a nebo pouze jméno. Domovenky a státní znak zajistíme na rukáv zajistíme z internetového obchodu.  Původně jsme počítali, že zůstaneme u jednotné barevné variace, ale pokud někomu nebude vyhovovat může vybírat z odkazu https://online-textil.cz/produkty/tricka?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=S+Tri%c4%8dka+Adler+CZE&utm_content=Tri%c4%8dka+Adler+:+koupit .

A nyní to důležité. Objednávky PÍSEMNĚ !!!!!! přijímá p. Jaroslav Mikula a to buď na jeho mailu: mikula-podkovar@seznam.cz , nebo zprávou SMS na tel. číslo +420 739 734 993. Doufáme, že chápete, že nemáme stále po ruce papír a tužku k zapsání objednávky.

Nyní záleží už jen na vás samotných co z oděvů si vyberete, v jaké velikost a v kolika kusech. Trička zatím asi necháme pouze vytisknout.

Za přípravný výbor se těšíme, že se na další podkovářské akci představíme v novém.

 

Bunda  bez kapuce:

Bunda s kapucí:

Triko:

Polokošile:

Vesta:

Mikina:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět